London Traveller

Za polaznike od 12 do 18 godina

Polasci: od 2. do 11. avgusta i od 11. do 20. avgusta 2026.

U saradnji sa renomiranim White Eagle Tours, pozivamo vas na program učenja engleskog van učionice.

London, grad koji odiše istorijom, ali živi u sadašnjosti – London je mesto gde učenje počinje u muzejima, galerijama, kroz razgovore i ulice pune života.

Ova svetska prestonica kulture, obrazovanja i umetnosti pruža beskrajne mogućnosti za istraživanje – bilo da šetate pored Temze, prolazite pored monumentalnih građevina ili uživate u zelenim parkovima. Zato smo za vas kreirali program koji vam pruža šansu da London doživite iz prve ruke.

Program London Traveller obuhvata sve pogodnosti našeg popularnog programa London Explorer, ali je dodatno unapređen. Sada uključuje veći broj izleta i konverzacijske radionice koje se održavaju tokom obilazaka znamenitosti, pružajući učenicima autentično iskustvo učenja.

Polaznici su smešteni u studentskoj rezidenciji The Stay Club (Zona II, Kentish Town), u modernom delu Londona. Boravak je u dvokrevetnim sobama na bazi polupansiona. Rezidencija nudi idealan balans između mirnog okruženja i blizine sa centrom grada.

Tokom desetodnevnog boravka, učesnici obilaze najpoznatije londonske znamenitosti kao što su Westminster Abbey, Houses of Parliament, Buckingham Palace, Trafalgar Square, British Museum.. i mnoge druge, uz izlete u Stonehenge, Bath, Warwick, Stratford-upon-Avon i Brighton. Svaki dan otkriva novi deo Londona – i novi razlog zašto se ovaj grad pamti zauvek.

Prijavite se i postanite deo našeg programa!

Hoćeš da se prijaviš, ili imaš pitanje za nas? Popuni formular dole i javićemo ti se u roku od 24h.